about us 1 - درباره ما

2067 بازدید - منتشر شده در تاریخ: ۹۹/۰۸/۰۳ در ۷:۲۹ بعد از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۹۹/۰۸/۱۷ در ۶:۰۵ قبل از ظهر

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

موسسه مهاجرتی دادآور مهر با بهره‌مندی از متخصصان امور مهاجرت و مشاوران ارشد مهاجرتی مفتخر است در عرصه مهاجرت کاری، سرمایه‌گذاری، خرید ملک، ثبت شرکت و… به متقاضیان عزیز بر اساس شرایطی که دارند، خدمات مشاوره تخصصی در زمینه مهاجرت به کشورهای اروپایی و کانادا ارائه می‌دهد. دادآور مهر به‌واسطه همکاری با وکلای مهاجرت بین‌المللی که در کانادا و اروپا حضور دارند، علی‌رغم سخت و مشکل بودن گرفتن موقعیت شغلی از کارفرمای خارجی (جاب آفر) می‌تواند امور مهاجرتی افراد را از این طریق بر عهده گرفته و به سرانجام برساند.

در حال حاضر به دلیل شرایط سخت و زمان‌بر فرآیند مهاجرت به کشورهای خارجی و البته موقعیت ایران در جامعه جهانی، این انتخاب‌های درست است که احتمال دستیابی به موفقیت را افزایش می‌دهد.

هریک از کشورهای اروپایی یا کشور کانادا که به یکی از جذاب‌ترین مقاصد مهاجرتی و گردشگری در سال‌های اخیر تبدیل شده است، قوانین منحصربه‌فردی برای اخذ اقامت بر مبنای انواع روش‌های مهاجرتی، تدوین و اجرایی کرده‌اند که اطلاع از آن‌ها قبل از هر اقدامی جهت پیش برد پروسه مهاجرت الزامی است. وکیل مهاجرتی ما در موسسه مهاجرتی دادآور مهر با دارا بودن پروانه قانونی وکالت و مجوز رسمی پیگیری امور در سطح بین‌الملل، ضمن آگاهی از قوانین روز، راهنمای افراد در این مسیر خواهد بود.

هم‌چنین با ارائه دلایل ریجکتی ویزا و کمک به افراد در جمع‌آوری مدارک و مستندات لازم، احتمال موفقیت را در مسیر پرپیچ‌وخم مهاجرت را افزایش داده و از هدر رفتن وقت و سرمایه افراد جلوگیری می‌کند؛ زیرا همان‌طور که می‌دانید با توجه به حساسیت آفیسرهای صادرکننده ویزا، کوچک‌ترین نقصی در مدارک ارائه شده، می‌تواند خطر ریجکتی درخواست ویزای افراد را به همراه داشته باشد.

از سوی دیگر مشاوران ما در موسسه مهاجرتی دادآور مهر با ارزیابی دقیق اهداف مهاجرتی، علایق، شرایط و مشخصات فردی، بهترین گزینه را به شما پیشنهاد خواهد کرد. به‌علاوه با ارائه اطلاعات لازم در خصوص کشور مقصد و روش مهاجرتی منتخب، تمامی مدارک و مستندات لازم در این مسیر سرنوشت‌ساز را به شما معرفی خواهند کرد.

با توجه به انواع مختلف روش‌های مهاجرتی، افراد بایستی در مسیری قدم بردارند که بیش‌ترین تناسب را با شرایط آن‌ها از جمله تمکن مالی داشته باشد. ازآنجایی‌که در حال حاضر اخذ ویزای کاری برخی کشورها نیازمند نیروی کار متخصص و حرفه‌ای، راحت‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه مهاجرتی در شرایط فعلی می‌باشد، وکیل و مشاور ما در موسسه مهاجرتی دادآور مهر این افتخار را دارد تا بر اساس قابلیت و توانایی شما، بهترین موقعیت شغلی را پیشنهاد کند.