about us dadavar - درباره ما

1220 بازدید - منتشر شده در تاریخ: ۹۷/۰۶/۲۶ در ۴:۰۹ قبل از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۹۹/۰۸/۲۰ در ۱۲:۳۴ بعد از ظهر

موسسه مهاجرتی دادآور مهر با هدف ارائه اطلاعات جدید و بروز مهاجرتی به منظور بالا بردن سطح دانش و آگاهی متقاضیان این حوزه و همچنین انجام کلیه امور مهاجرتی با هدف اخذ اقامت کانادا و کشورهای اروپایی فعالیت خود را آغاز کرده‌است. مشاورین متخصص فعال در این موسسه با استفاده از تجربه بالایی که در امر مشاوره دارند، بسته به شرایطی که متقاضی مهاجرت دارد، راهنمایی های لازم را به وی ارائه می‌دهند، روش مهاجرتی متناسب با شرایط وی را به او پیشنهاد می‌دهند، کشورهای متناسب با هدف فرد از مهاجرت را به صورت رتبه‌بندی شده به فرد معرفی می‌کنند.

ما کی هستیم؟

امروزه با گسترش دنیای ارتباط و افزایش آگاهی مردم از شرایط زندگی در کشورهای پیشرفته جهان، شمار افرادی که با رویای ساختن زندگی بهتر تصمیم به ترک وطن و مهاجرت می‌گیرند رو به افزایش است؛ اما مشکل اینجاست که مهاجرت فرآیند پیچیده‌ای دارد و با افزایش شمار مهاجرین هر کشوری سخت‌گیری‌هایی را برای پذیرش این افراد اعمال می‌کند. در نتیجه تنها افرادی می‌توانند با موفقیت وارد کشور جدید شده و آینده‌ای بهتر را پایه‌ریزی نمایند که با دید باز و آگاهی کامل اقدام به این مهم نمایند.

about us 1 - درباره ما

وکلای متخصص

مشاورین و وکلای مجرب ما در این مجموعه، تمامی امور حقوقی متقاضیان امر مهاجرت که به موسسه مهاجرتی دادآور مهر ارجاع می‌شوند را در ابتدا با برگزاری جلسات کارشناسانه مورد بحث و بررسی قرار داده و با انتخاب راهکار مناسب و صحیح، دستیابی به نتیجه نهایی و مورد نظر مراجعین را محقق می‌نماید.

آگاهی، تخصص، تجربه

انجام امور مهاجرت مبتنی بر آگاهی، تخصص، تجربه و وجود روابط بین‌المللی می‌تواند انسجام اجتماعی را افزایش داده و از بروز مشکلات جبران‎ناپذیر برای متقاضیان جلوگیری کند. موسسه مهاجرتی دادآور مهر با برخورداری از همکاری وکلای با تجربه در اروپا و کانادا سعی بر یاری دادن متقاضیان مهاجرت دارد.

مدیریت فعال و هوشمند

قوانین مهاجرت دائماً در حال تغییر هستند و اطلاع از تمامی آنها برای افراد امکان‌پذیر نبوده و به‌صرف وقت زیادی نیاز دارد. این افراد باید از تمامی جوانب مهاجرت و آثار آن اطلاع داشته باشند؛ بنابراین بهتر است متقاضیان مهاجرت قبل از تصمیم‌گیری و اقدام برای ادامه راه از مشاورین متخصص و باتجربه کمک بگیرند.

about us 2 - درباره ما

مشاوره رایگان مهاجرت

در این راستا موسسه مهاجرتی دادآور مهر با بهره‌گیری از اعضای با تجربه و همچنین استفاده از کلیه امکانات علمی، اهتمام در جلوگیری از مشکلات احتمالی که در روند رسیدگی مانع پیشرفت در رسیدن به نتیجه نهایی می‌باشد را معمول می‌دارد.
موسسه بر این باور است که کشورها باید سیاست‌های مهاجرت و هماهنگی های دقیق و محتاطانه‌ای را برای اطمینان از بهترین نتایج برای مهاجرین داشته باشند. ما همیشه تلاش کرده‌ایم تا به افراد در ساختن آینده‌ای مطمئن و ایمن در کشورهای دیگر کمک نماییم، در این فرآیند همواره با اضافه کردن وکلای باتجربه به بهبود روابطمان ادامه دادیم.