انتخاب مشاور و وکیل آگاه و زبده برای انجام امور، یکی از اساسی‌ترین موارد در اقدام به مهاجرت است؛ ولی در کنار آن دانستن نکات و اطلاعاتی در مورد امور مهاجرتی، کارهایی که انجام دادن آن‌ها ممکن است به شرایط شما به‌عنوان یک مهاجر در کشور مقصد کمک کند، از ضروریات است. مقالات مهاجرت هرچه باید بدانید را به شما می‌آموزد.

living-conditions-in-germany-2

شرایط زندگی در آلمان

برای مهاجرت به آلمان دانستن شرایط و هزینه های زندگی و درمان و اجاره بهای مسکن امری ضروری است. در این مقاله قصد داریم شما را با این شرایط آشنا نماییم.

cost-of-living-in-hong-kong_2

هزینه زندگی در هنگ کنگ

هنگ کنک شهری در جنوب چین است که در لیست منطقه آزاد چین قرار دارد. در این مقاله به بررسی هزینه زندگی در هنگ کنگ می پردازیم.

cost-of-living-in-bulgaria

هزینه زندگی در بلغارستان

بلغارستان پل بین کشورهای معتبر اروپایی و کشوری پیشرفته و رو به توسعه میباشد. در این مقاله هزینه های زندگی در این کشور را بررسی می‌کنیم.

cost-of-living-in-liechtenstein

هزینه زندگی در لیختن اشتاین

هزینه زندگی در لیختن اشتاین تقریباً برابر با همسایگانش است و می توان گفت لیختن اشتاین و سوئیس جزء گرانترین کشورهای اروپایی هستند.

buy-property-in-sweden

خرید ملک در سوئد

بر اساس قانون کشور سوئد، شهروندان ایرانی مجاز به خرید ملک در سوئد می‌باشند و از این لحاظ هیچ‌گونه محدودیت قانونی وجود ندارد. به خاطر داشته باشید که امکان خرید مستقیم ملک از خود مالک وجود دارد.

سرمایه گذاری در اوکراین

سرمایه گذاری در اوکراین به دلیل شرایط اقتصادی مناسب، انتخاب خوبی برای سرمایه گذاران است. این کشور از نظر اقتصادی موفقیت های بسیاری را کسب کرده است.

سرمایه گذاری در جمهوری دومینیکا

سرمایه گذاری در جمهوری دومینیکا از طرق مختلفی امکان پذیر است و با رعایت قوانین و شرایط سرمایه گذاری می توان به پاسپورت این کشور دست یافت.

مهاجرت کاری به قبرس

افرادی که قصد مهاجرت کاری به قبرس را دارند، بایستی ابتدا با اقتصاد این کشور آشنا بوده و کلیه جوانب کسب و کار در این کشور را مورد بررسی قرار دهند.

اقامت دانمارک از طریق خرید ملک

هدف از نگارش این مقاله اطلاعاتی در باب اقامت دانمارک از طریق خرید ملک است که قصد داریم اطلاعاتی تکمیلی در همین خصوص در اختیار متقاضیان قرار دهیم.

هزینه زندگی در نروژ

برای زندگی یک فرد خارجی، هزینه زندگی در نروژ را می توان بر اساس شهر محل سکونت، تعداد افراد خانواده و سایر موارد که در این نوشتار می خوانید برآورد نمود.