یکی از کشورهای توسعه‌یافته در نیمکره جنوبی، استرالیا به مرکزیت کانبرا است. این کشور ششمین کشور پهناور جهان بوده و حدود 26 میلیون نفر جمعیت دارد. زبان رسمی رایج در کشور انگلیسی می‌باشد. مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، مهاجرت از طریق تحصیل و مهاجرت از طریق کار و تخصص از رایج‌ترین روش‌های مهاجرت و اخذ ویزای استرالیا می‌باشد.

dadavar.australia - اقامت استرالیا از طریق ثبت شرکت

اقامت استرالیا از طریق ثبت شرکت

اگر شما کسب‌وکار موفقی دارید، می‌توانید از طریق ویزای کارآفرینی و ثبت شرکت در استرالیا، اقدام به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به استرالیا کنید.

سرمایه گذاری خارجی استرالیا

سرمایه گذاری خارجی، جزء اقتصاد استرالیا است. کشور استرالیا به عنوان یک اقتصاد باز و تنظیم شده با نیروی کار ماهرانه، شهرت بین المللی برای نوآوری دارد.

ویزا ۱۸۹ استرالیا و جزییات مربوط به آن

افرادی که می خواهند از طریق نیروی کار به همراه خانواده خود وارد استرالیا شوند و با دریافت PR این کشور از بدو ورود در این کشور کار، تحصیل و زندگی کنند می توانند از ویزا ۱۸۹ استرالیا استفاده کنند.

انواع ویزای استرالیا

افراد برای ورود به کشور استرالیا باید ویزا تهیه کنند تا اجازه ورود به خاک کشور استرالیا را داشته باشند، در این مقاله با انواع ویزای استرالیا آشنا می شوید.

نکات مهم پیش از مهاجرت به استرالیا

اگر هیچ ایده و تصوری از چگونگی اقدام برای مهاجرت به استرالیا ندارید لازم می دانیم نکات مهم پیش از مهاجرت به استرالیا را پیش از معرفی روش‌های مهاجرت برای شما عزیزان بازگو کنیم مشاور و وکیل در حال حاضر… بیشتر بخوانید

روش های قانونی اخذ اقامت استرالیا

کشور استرالیا یکی از اولویت های اکثر افرادی است که قصد مهاجرت به خارج از کشور دارند. اخذ اقامت استرالیا می تواند به عنوان امتیاز بزرگی برای هر فرد محسوب شود. در این مقاله سعی داریم تا روش های قانونی… بیشتر بخوانید