کانادا به‌عنوان دومین کشور بزرگ جهان و شمالی‌ترین کشور در قاره آمریکا جند سالی است که به دلیل شرایط رفاهی و امکاناتی که به شهروندان خود ارائه می‌دهد، به مقصدی پرمخاطب برای مهاجرین تبدیل‌شده است. این کشور وسیع دارای 10 استان مختلف است که جمعیت آن بیش از 34 میلیون نفر است. اخذ ویزای کانادا تخصص وکلای ماست.

What-is-job-offer

جاب آفر چیست؟

جاب آفر چیست؟ یا چه شرایط و مدارکی برای دریافت آن لازم است؟ ازجمله سؤالاتی است که ممکن است برای هر متقاضی جویای شغل پیش بیاید.

خود اشتغالی کانادا

یکی از روش های ورود به کشور کانادا، اشتغالی می باشد. به واسطه این روش مهاجرتی، افراد قادر خواهند بود تا فعالیتی که در کشور خود اداره می کردند، در کشور کانادا گسترش دهند.

جاذبه های گردشگری کانادا

کشور کانادا به عنوان دومین کشور بزرگ جهان محسوب می شود و جاذبه های گردشگری کانادا هیچ گونه کمبودی از نظر زیبایی و منحصر به فرد بودن برای بازدیدکنندگان ندارد

dadavar.work  - 10 مشاغل پر درآمد در کانادا

۱۰ مشاغل پر درآمد در کانادا

اطلاع از ۱۰ مشاغل پر درآمد در کانادا موجب می شود تا متقاضیان، با در نظر گرفتن شرایط شخصی، مدرک تحصیلی و سابقه کاری، در زمینه مورد علاقه خود مشغول بکار شوند.

obtain a Canadian visa - چگونه ویزای کانادا بگیریم؟

چگونه ویزای کانادا بگیریم؟

کانادا دارای ویزاهای مختلفی است که متقاضی می‌تواند با توجه به شرایط خود برای دریافت یکی از آن‌ها از طریق سفارت کانادا در کشورهای همسایه اقدام کند.

تحصیل رایگان در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به کانادا یکی از جذاب‌ترین گزینه‌ها در میان کشورهای دنیا برای مهاجرت است که البته با در نظر گرفتن شرایط مطلوب زندگی و بستر پیشرفت کانادا کاملا توجیه‌پذیر است. کانادا نه تنها یک کشور فوق‌ پیشرفته دارای اقتصاد روبه‌رشد و… بیشتر بخوانید

باید و نبایدها در راه مهاجرت به کانادا

قبل از اینکه وسایلتان را جمع کنید و برای سفر به کانادا آماده شوید، بهتر است از آمادگی خود برای این تصمیم مهم مطمئن شوید تا از اشتباهات احتمالی پیشگیری کنید.