یکی از انواع روش‌های مهاجرتی، مهاجرت از طریق تحصیل می‌باشد. ویزای تحصیلی برای افرادی صادر می‌شود که قصد ادامه تحصیل در کشوری دیگر رادارند. مدت اعتبار ویزا تحصیلی تا پایان مدت تحصیل و در صورت عدم ارتکاب جرم می‌باشد. در این مدت فرد دارنده ویزا تحصیلی اجازه کار به‌صورت رسمی را نخواهد داشت؛ مگر در شرایطی خاص که موردبررسی قرار خواهد گرفت.

study-masters-degree-in-japan_2

تحصیل کارشناسی ارشد در ژاپن

ژاپن به داشتن دانشگاه های معتبر بین المللی و استاندارد زندگی بالا معروف است و تحصیل کارشناسی ارشد در ژاپن میتواند فرصتی جذاب برای دانشجویان باشد.

تحصیل کارشناسی در چین

تحصیل کارشناسی در چین با ۴۰ دانشگاه رتبه بالا در رنکینگ بهترین دانشگاه های جهان می تواند دارای جذابیت های بسیار برای علاقه مندان به تحصیل در چین باشد.

تحصیل کارشناسی در قطر

شما به عنوان یک دانشجوی خارجی می توانید جهت تحصیل کارشناسی در قطر اقدام کنید. در ابتدا باید از یک دانشگاه پذیرش گرفته و نسبت به اخذ ویزای تحصیلی اقدام نمائید. تحصیل در این کشور شرایط و هزینه های خاص خود… بیشتر بخوانید

مهاجرت به اتریش

اتریش جزء معدود کشورهای اروپایی می‌باشد که بدون نیاز به پیشنهاد کاری امکان اخذ ویزا به‌منظور اشتغال را دارد و اجازه می‌دهد فرد متقاضی به جستجوی کار در این کشور بپردازد.

تحصیل کارشناسی ارشد در ترکیه

موسسات آموزش عالی ترکیه به واسطه دو عامل هزینه ارزان تحصیلی و کیفیت آموزشی معروفند. به همین دلیل به عنوان یکی از مقاصد آسان برای دانشجویان ایرانی مطرح است.

راهنمای اخذ ویزای تحصیلی کانادا

اگر می‌خواهید در دانشگاه‌های برتر کانادا تحصیل کنید، باید ویزای تحصیلی کانادا دریافت کنید. برای اخذ این ویزا، باید از دانشگاه‌ یا مؤسسه مورد نظرتان پذیرش تحصیلی (Study Permit) بگیرید.

نکات کلیدی پذیرش تحصیلی چیست؟

انتخاب کشور قدم اول در مسیر ادامه تحصیل در خارج از کشور برگزیدن کشور مناسب و درخور شرایط و روحیه دانشجو می باشد. آنچه هر دانشجو می‌بایستی قبل از انتخاب کشور موردنظر خود بداند شرایط تحصیلی، ریسک‌های احتمالی اخذ ویزای… بیشتر بخوانید

بهترین کشور ها برای تحصیل رایگان در اروپا

در مقاله پیش رو خیلی سریع می‌خواهیم به سراغ معرفی بهترین کشورها برای تحصیل رایگان در اروپا برویم. شاید باورتان نشود اما باید بدانید کشورهای پیشرفته‌ای در دنیا وجود دارند که می‌توان دوره تحصیلات تکمیلی را رایگان در آن‌ها سپری… بیشتر بخوانید

شرایط تحصیل رایگان در انگلیس

تحصیل رایگان در انگلستان در سال ۲۰۱۸ یکی از آرزوهای متقاضیان مهاجرت میباشد، اما قبل از اقدام به مهاجرت با استفاده از هرکدام از روش های موجود فرد باید اطلاعات دقیقی در مورد همه ابعاد این اقدام اطلاع کسب کرده… بیشتر بخوانید