مهاجرت به کشورهای اروپایی خصوصاً کشورهایی که عضو منطقه شینگن هستند، با هدف دریافت اقامت اروپا و شهروندی این کشورها، همواره آرزوی افراد بسیاری از سرتاسر جهان بوده ‌است. اما اینکه از چه روشی و با چه شرایطی مهاجرت کنید، اهمیت ویژه‌ای دارد. در این بخش قصد داریم روش‌های مختلف اخذ اقامت اروپا، شرایط و قوانین لازم در این زمینه را مورد بررسی قرار دهیم.

austrian-work-visa_2

ویزای کاری اتریش

بسیاری از افرادی که در پی مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی اند خواستار دریافت اطلاعات از شرایط ویزای کاری اتریش ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ می باشند.

living-conditions-in-germany-2

شرایط زندگی در آلمان

برای مهاجرت به آلمان دانستن شرایط و هزینه های زندگی و درمان و اجاره بهای مسکن امری ضروری است. در این مقاله قصد داریم شما را با این شرایط آشنا نماییم.

work-visa-in-belarus_2

ویزای کار در بلاروس

در تعریف ابتدائی ویزای کار در بلاروس می توان گفت کارفرما می بایست یک پیشنهاد کاری برای متقاضی کار در خارج از جمهوری بلاروس ارسال نماید.

cost-of-living-in-liechtenstein

هزینه زندگی در لیختن اشتاین

هزینه زندگی در لیختن اشتاین تقریباً برابر با همسایگانش است و می توان گفت لیختن اشتاین و سوئیس جزء گرانترین کشورهای اروپایی هستند.

company-registration-in-sweden

ثبت شرکت در سوئد

می توان در میان طرق مهاجرت به کشورهای اروپایی با روش هایی نظیر ثبت شرکت در سوئد نیز با هدف سرمایه گذاری و اقامت اقدام نمود.

buy-property-in-sweden

خرید ملک در سوئد

بر اساس قانون کشور سوئد، شهروندان ایرانی مجاز به خرید ملک در سوئد می‌باشند و از این لحاظ هیچ‌گونه محدودیت قانونی وجود ندارد. به خاطر داشته باشید که امکان خرید مستقیم ملک از خود مالک وجود دارد.

اخذ اقامت سرمایه گذاری در اتریش

یکی از راه‌ های اخذ اقامت کشور اتریش که مزایای ویژه و منحصر به فردی دارد و مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد، اخذ اقامت سرمایه گذاری در اتریش است.

اقامت دانمارک از طریق خرید ملک

هدف از نگارش این مقاله اطلاعاتی در باب اقامت دانمارک از طریق خرید ملک است که قصد داریم اطلاعاتی تکمیلی در همین خصوص در اختیار متقاضیان قرار دهیم.

بازار کار رشته کامپیوتر در نروژ

بررسی بازار کار رشته کامپیوتر در نروژ  برای علاقه مندان و متقاضیانی که قصد کار و یا تحصیل در این رشته را دارند از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

هزینه زندگی در فنلاند

بی شک کشورهای اروپایی همیشه مورد علاقه مهاجران بوده است. در این مقاله هزینه زندگی در فنلاند را شامل خوراکی،حمل و نقل و … مورد بررسی قرار می‌دهیم.