هر ساله میلیون‌ها نفر از سراسر دنیا برای اخذ ویزای فرانسه به عنوان محبوب‌ترین مقصد گدشگری دنیا اقدام می‌کنند. کشور فرانسه یکی از اعضای مهم اتحادیه اروپا است که از سال ۱۹۹۷ به عضویت اتحادیه شینگن نیز درآمده است.

کار در فرانسه برای ایرانیان

کار در موسسات مالی و حسابداری و شرکت های بیمه بخش مهمی از اقتصاد فرانسه است و نرخ بیکاری در این کشور کمتر از ۹٪ می باشد.

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

در این مقاله سعی داریم اطلاعاتی را در باب اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک از طریق سایت حقوقی دادآور مهر به شما عزیزان ارائه دهیم.

ثبت شرکت در فرانسه

ثبت شرکت در فرانسه یکی از راه هایی است که می توان به فرانسه مهاجرت کرد و اقامت این کشور را به دست آورد، ثبت شرکت در واقع گونه ای از سرمایه گذاری است.

سرمایه گذاری در فرانسه

مطابق رنکینگ‌های سالیانه AT Kearney، فرانسه در رتبه پنج جذاب‌ترین کشورهای جهان برای سرمایه‌ گذاران خارجی در سال ۲۰۱۸ قرار می‌گیرد.

آشنایی با کشور فرانسه و شرایط مهاجرت به این کشور

فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه یکی از کشورهای اروپای غربی است که دارای منطقه‌ها و قلمروهای زیادی در آن‌سوی دریاهاست. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس می‌باشد (دو… بیشتر بخوانید

گردشگری در فرانسه

جاذبه های گردشگری در فرانسه

فرانسه کشور تفریحات عالی و پنیرهای خوشمزه، محبوب ترین مقصد گردشگری دنیاست. سالانه ۸۲ میلیون توریست خارجی از فرانسه دیدن می کنند. توریست ها اغلب به خاطر بازدید از شهرهای تاریخی و حومه زیبای شهرها، قلعه لویر ولی و سایر جاذبه های بیشمار،… بیشتر بخوانید