یکی از کشورهای صنعتی و پیشرفته که هرساله افراد بسیاری را با اهداف مختلف گردشگری، جستجوی کار، تحصیل و… به سمت خود می‌کشاند؛ ولی به دلیل تقاضای بسیار بالا برای این کشور، زمان اخذ ویزای آن بسیار طولانی است، آلمان می‌باشد. وکلای ما می‌توانند بهروش‌های مختلف مهاجرتی که وجود دارد، ویزای آلمان را برای شما اخذ نمایند.

dadavar.germany - 10 مشاغل پر درآمد در آلمان

۱۰ مشاغل پر درآمد در آلمان

کسب اطلاعات درباره ۱۰ مشاغل پر درآمد در آلمان به متقاضیان کمک میکند تا از بهترین و پردرآمدترین شغلهای آلمان و بهترین زمینه های کاری در این کشور آگاه شوند.

اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان

افرادی که برای دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان اقدام می نمایند می توانند اقامت موقت این کشور را بدست آورند و پس از آن برای دریافت اقامت دائم اقدام کنند.

dadavargrmany - زندگی در آلمان

زندگی در آلمان

کشور آلمان بعنوان یکی از برترین کشور های اروپایی شناخته می شود. در این مقاله به شرایط زندگی در آلمان می پردازیم تا دانشجویان بین المللی از شرایط موجود برای ادامه زندگی در آلمان مطلع شوند.

ویزای کاری آلمان

شرایط خوب زندگی و اقتصاد با ثبات آلمان باعث شده که متقاضیان بسیاری از سراسر جهان تمایل به مهاجرت از طریق ویزای کاری آلمان را داشته باشند.

انواع ویزای آلمان

اخذ انواع ویزای آلمان موجب می شود مهاجران از مزایای زندگی در این کشور اروپایی نیز بهره مند شده و زندگی باکیفیتی داشته باشند.

روش های مهاجرت به کشور آلمان

ستاره ی درخشان اروپا، کشور آلمان، که پایتخت آن برلین میباشد جذابیت زیادی برای اکثر ایرانی ها دارد. آلمان با ۱۶ ایالت در همسایگی کشورهای دانمارک، لهستان، جمهوری چک، اتریش، سوئیس، فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک، هلند قرار دارد. حدود جمعیت این… بیشتر بخوانید

راهنمای مهاجرت به آلمان

آلمان‌که نام رسمی آن جمهوری فدرال آلمان است، در قاره اروپا قرار دارد و به دلیل داشتن دانشگاه‌های معتبر و وضعیت مناسب زندگی، افراد بسیاری از نقاط مختلف دنیا علاقه‌مندند که در این کشور زندگی کنند. در چند سال اخیر، سالانه… بیشتر بخوانید

immigrating-to-germany

آیا مهاجرت به آلمان خوب است؟

اقامت در آلمان به معنای زندگی و کار در یکی از پویاترین، مترقی‌ترین و جالب‌ترین کشورهای اروپایی است. علاوه بر این، آلمان سطح بالایی از زندگی، رویدادهای فرهنگی در سطح جهانی و امکانات تفریحی برای همه ارائه می‌دهد. در این… بیشتر بخوانید

شرایط تحصیل رایگان در آلمان

آلمان صنعتی ترین کشور قاره اروپا است و در قلب این قاره قرار دارد. در سال های اخیر دانشجویان زیادی تحصیل رایگان در آلمان را انتخاب نموده اند.بسیاری افراد خواهان ادامه تحصیل رایگان در اروپا هستند. یکی از معدود کشورهایی… بیشتر بخوانید