ویزاها انواع مختلف و روش‌های مختلفی برای اخذ دارند. یکی از انواع ویزا که می‌تواند اجازه اقامت به‌صورت موقت یا دائم را برای شما فراهم کند، ویزای کاری است. این نوع ویزا در مدت‌زمان اعتبار خود، به شما اجازه می‌دهد بتوانید در مراکزی که مرتبط با رشته و حرفه شما است، کارکرده و کسب درآمد داشته باشید.

What-is-job-offer

جاب آفر چیست؟

جاب آفر چیست؟ یا چه شرایط و مدارکی برای دریافت آن لازم است؟ ازجمله سؤالاتی است که ممکن است برای هر متقاضی جویای شغل پیش بیاید.

armenian-work-visa

ویزای کار ارمنستان

برای متقاضیان خارجی که قصد ورود به بازار کار ارمنستان را دارند اخذ ویزای کار ارمنستان امری ضروری است. در این مقاله قصد داریم به شرایط مربوطه بپردازیم. #ویزای_کاری #ویزا #مهاجرت

austrian-work-visa_2

ویزای کاری اتریش

بسیاری از افرادی که در پی مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی اند خواستار دریافت اطلاعات از شرایط ویزای کاری اتریش ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ می باشند.

ویزای کار هنگ کنگ

در حال حاضر هنگ کنگ از لحاظ اشتغال در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارد و با توجه به تحولات جدید اقتصادی و زیرساختی، هنگ کنگ به دنبال جذب استعدادها و متخصصان و مهندسان بین المللی در بسیاری از بخشهای تجارت و اقتصادی است.

کار در یونان

این روزها مهاجرت با ویزای کاربه کشورهای مختلف دارای تعداد مخاطبین بالایی می باشد و کار در یونان یکی از کشورهای مورد انتخاب از سوی افراد جهان می باشد.

ویزای کار فیلیپین

افرادی که می خواهند به صورت قانونی در فیلیپین کار کنند نیاز به دریافت ویزای کار G9 خواهند داشت؛ کارفرمایان بعد از اثبات ضرورت حضور نیروی کار خارجی در آن مقام مشخص باید برای دریافت ویزای کار متقاضی اقدامات لازم را انجام دهند.

work-visa-in-belarus_2

ویزای کار در بلاروس

در تعریف ابتدائی ویزای کار در بلاروس می توان گفت کارفرما می بایست یک پیشنهاد کاری برای متقاضی کار در خارج از جمهوری بلاروس ارسال نماید.

monaco-work-visa

ویزای کاری موناکو

رقابت بر سر اخذ ویزای کاری موناکو در حال افزایش است و از همین روی این ویزا در اروپا جزو پر متقاضی ترین ویزاهای کاری محسوب می شود.

مهاجرت کاری به قبرس

افرادی که قصد مهاجرت کاری به قبرس را دارند، بایستی ابتدا با اقتصاد این کشور آشنا بوده و کلیه جوانب کسب و کار در این کشور را مورد بررسی قرار دهند.

بازار کار رشته کامپیوتر در نروژ

بررسی بازار کار رشته کامپیوتر در نروژ  برای علاقه مندان و متقاضیانی که قصد کار و یا تحصیل در این رشته را دارند از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.