اخذ اقامت از طریق ویزای سرمایه گذاری یکی از روش‌های مهاجرت است. در این روش مهاجرتی، فرد متقاضی با سرمایه‌گذاری مبلغ مشخصی پول در کشور مقصد، برای مدتی معلوم حق برداشت و درخواست سود از آن را ندارد؛ در عوض در این مدت می‌تواند اجازه اقامت در آن کشور را داشته باشد.

investing-and-registering-a-company-in-dubai_2

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی

در حال حاضر می توان با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی اقامت امارات را کسب و کرد و آن را برای مدت مشخصی مجدد به تمدید رساند. البته در نظر داشته باشید که طبق قوانین نمی توانید تابعیت امارات را بدست بیاورید.

investing-in-romania_2

سرمایه گذاری در رومانی

پایین بودن سطح مالیات، سهولت ثبت شرکت در رومانی، هزینه های کم نگهداری از شرکت و قابل پرداخت بودن حقوق کارکنان، از مزایای سرمایه گذاری در رومانی است.

investing-in-norway_1

سرمایه گذاری در نروژ

در برخی کشورها می توان با سرمایه گذاری اقامت آن کشور را نیز بدست آورد، حال باید دید کشور نروژ می تواند گزینه ای مطلوب در این امر اطلاق گردد یا خیر.

buy-property-in-sweden

خرید ملک در سوئد

بر اساس قانون کشور سوئد، شهروندان ایرانی مجاز به خرید ملک در سوئد می‌باشند و از این لحاظ هیچ‌گونه محدودیت قانونی وجود ندارد. به خاطر داشته باشید که امکان خرید مستقیم ملک از خود مالک وجود دارد.

سرمایه گذاری در مالتا

یکی از پرطرفدارترین مباحث مهاجرتی امروز، اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در مالتا می باشد. اما چرا این موضوع برای سرمایه گذاران و تجار ایرانی مهم می باشد؟

سرمایه گذاری در اوکراین

سرمایه گذاری در اوکراین به دلیل شرایط اقتصادی مناسب، انتخاب خوبی برای سرمایه گذاران است. این کشور از نظر اقتصادی موفقیت های بسیاری را کسب کرده است.

اخذ اقامت سرمایه گذاری در اتریش

یکی از راه‌ های اخذ اقامت کشور اتریش که مزایای ویژه و منحصر به فردی دارد و مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد، اخذ اقامت سرمایه گذاری در اتریش است.

سرمایه گذاری در جمهوری دومینیکا

سرمایه گذاری در جمهوری دومینیکا از طرق مختلفی امکان پذیر است و با رعایت قوانین و شرایط سرمایه گذاری می توان به پاسپورت این کشور دست یافت.

مهاجرت به اتریش

اتریش جزء معدود کشورهای اروپایی می‌باشد که بدون نیاز به پیشنهاد کاری امکان اخذ ویزا به‌منظور اشتغال را دارد و اجازه می‌دهد فرد متقاضی به جستجوی کار در این کشور بپردازد.

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در بلژیک

بلژیک یک مقصد جذاب برای سرمایه گذاران خارجی است؛ مهاجرت به بلژیک و سرمایه گذاری در این کشور ایده آل است و مالکیت کامل خارجی در این کشور مجاز است.