اخذ اقامت اروپا

2939 بازدید - منتشر شده در تاریخ: ۹۸/۰۴/۲۹ در ۱۱:۲۷ بعد از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۹۹/۰۸/۱۷ در ۹:۳۴ قبل از ظهر

زمان مطالعه: ۴ دقیقه

موسسه حقوقی دادآور مهر افتخار دارد در زمینه اخذ انواع ویزا و اقامت اروپا با کمک نیروهای متخصص و وکلای بین المللی در کشورهای گوناگون اقدام نماید . شما می‌توانید برای هر گونه پرسش در رابطه با پرونده های مهاجرتی ، شرایط و ضوابط ، قوانین کشورهای اروپایی با ما تماس بگیرید. با تکمیل فرم ارزیابی رایگان موسسه، پرونده های شما عزیزان توسط وکلای بین المللی مورد بررسی قرار میگیرد و پس از آن برای مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد .

مهاجرت و اخذ اقامت قانونی اتحادیه اروپا

مهاجرت به اروپا از طریق ثبت شرکت، اقامت کاری، سرمایه گذاری، تحصیل و تبدیل به اقامت کاری بعد از پایان تحصیل، اقامت از طریق تمکن مالی، از طریق ازدواج، ویزا و اقامت از طریق اخذ تابعیت و پاسپورت دوم کشورهاییکه برای سفر به اروپا نیازی به ویزا ندارند و البته از طریق قوانین و پلانهای خاص امکان پذیر میباشد.

 

مزایای اخذ اقامت اروپا چیست؟

  • سفر بدون ویزا به‌‌کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و منطقه شنگن
  • کار و تجارت در اروپا،زندگی و تحصیل رایگان در کلیه کشورهای اروپایی عضو شنگن
  • امکان خرید خودرو و نیز خرید ملک در همه کشورهای اروپایی
  • اخذ اقامت اروپایی، سریعتر و آسان تر از دریافت اقامت کانادا و آمریکاست
  • قاره اروپا به ایران نزدیک است و پروازهای مستقیم زیادی در طول شبانه روز بین ایران و اروپا انجام می شود
  • درصورت دریافت اقامت از یک کشور اروپایی می توانید از کشورهای دیگر اروپایی درخواست اقامت کنید
  • اخذ آسان ویزای آمریکا، کانادا، استرالیا و  انگلستان از سفارتهای آنها در کشورهای اروپایی
  • با اخذ اقامت شنگن یا همان کارت اقامت اروپا، شما می توانید برای سایرین دعوتنامه ارسال نموده و آنها نیز ویزای شنگن دریافت نمایند.
  • سفر و گردش آزادانه شما و خانواده دلبندتان به صورت آزادانه در سراسر خاک اتحادیه اروپا ( شنگن )
  • امکان تحصیل فرزندان شما در سراسر اروپا
 

بهترین کشورها برای اخذ اقامت اروپا

ویزای توریستی، تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت، تمکن مالی و ازدواج از جمله روش‌های اخذ اقامت اروپا به شمار می‌رود. انتخاب کشور اروپایی مقصد نقش به سزایی برای موفقیت در هریک از این روش‌ها دارا می‌باشد.

در حال حاضر ۲۶ کشور اروپا عضو پیمانی تحت عنوان شینگن هستند که با توجه به تسهیلات فراوان میان کشورهای عضو، برای مهاجران خارجی جذابیت فراوانی یافته است؛ درواقع با اخذ اقامت یکی از کشورهای عضو شینگن می‌توان به‌راحتی و بدون محدودیت امکان کار و تحصیل یا سفر توریستی در تمامی کشورهای عضو این پیمان را به دست آورد. از سوی دیگر بسیاری از کشورها با عضویت در اتحادیه اروپا، دارای اقتصاد قوی و امکانات رفاهی برتری هستند که می‌تواند یک زندگی استاندارد و ایدئال را برای افراد فراهم نمایند.

آلمان

صنعتی‌ترین کشور اروپایی که به دارا بودن اقتصاد قدرتمند معروف است می‌تواند بهترین گزینه برای متقاضیان کاری یا تحصیلی باشد. نرخ پایین جرم و جنایت، تناسب خوب میان درآمد شغلی و هزینه‌های زندگی، سیستم حمل‌ونقل عمومی قوی و دانشگاه‌های برتر و معتبر در سطح بین‌الملل، دیگر عوامل جذابیت این کشور است.

سوئد

سوئد در سال‌های اخیر در زمینه پذیرش مهاجران موفق عمل کرده است. اگرچه هزینه زندگی و میزان مالیات در این کشور بالاست، اما درآمد شغلی سالیانه در این کشور به‌قدری هست که تمامی هزینه‌ها را پوشش دهد. کار، تحصیل و دیگر روش‌های مهاجرتی در این کشور فرصت خوبی برای مهاجران خارجی خواهد بود.

هلند

هلند کشوری زیبا در شمال غربی اروپا، دارای شرایط و هزینه‌های معقول و متناسبی برای مهاجران خارجی است. این کشور با فراهم کردن امکانات رفاهی فراوان، می‌تواند زندگی ایدئالی را برای مهاجران فراهم کند.

نروژ

نروژ کشوری جذاب برای مهاجران تحصیلی و کاری با توجه به اقتصاد قدرتمند به‌حساب می‌آید. شرایط اجتماعی این کشور با توجه به نرخ پایین جرم و جنایت در وضعیت مطلوبی قرار دارد. امکانات و مؤسسات آموزشی برتر برای مهاجران تحصیلی و صنایع پررونق مانند کشاورزی برای مهاجران کاری، بسیار جذاب خواهد بود.

انگلیس

انگلستان همیشه یکی از گزینه‌های جذاب مهاجران برای دانشجویان، متقاضیان کاری و سرمایه‌گذاران خارجی بوده است. دانشگاه‌های برتر در سطح بین‌الملل در کنار صنعت قدرتمند این کشور توانسته زندگی استانداردی را برای شهروندان خود فراهم کند؛ هرچند نظام اقتصادی این کشور با جدایی از اتحادیه اروپا تا حدودی متزلزل شده است اما هنوز گزینه فوق‌العاده‌ای برای مهاجرت به شمار می‌رود.

موسسه حقوقی دادآور مهر با سالها تلاش در زمینه حقوق داخلی ، حقوق بین الملل و مهاجرت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد. همچنان کشورهای مختلف با بررسی دقیق قوانین جدید مهاجرتی در حال اضافه شدن هستند. اطلاعات به صورت روزانه در حال آپدیت میباشد .

( توجه: با توجه به استقبال بسیار زیاد خانواده های ایرانی برای استفاده از مدارس شبانه روزی در اروپا، خدمات پذیرش، اسکان، ثبت نام و کلیه امور مربوط به آن زیر نظر وکلای بین المللی با مشاوره تخصصی  در موسسه حقوقی دادآور مهر ارائه میشود.)